Területi Képviselő Munkatárs / Minőségi Ital Értékesítő Budapest/Pest Megye/Fejér Megye/Komá...

Italguru kft - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A HoReCa és nagykereskedelmi csatorna Budapest és Pest/Fejér/Komárom-Esztergom megye régiójában lévő potenciális partnerek felkutatása, üzleti kapcsolat kiépítése, vállalatunk termékportfoliójának eredményes értékesítése-Az adott területen a meglévő partnerkapcsolatok folyamatos gondozása:
túraterv szerinti látogatások és tárgyalások lebonyolítása, választékbővítés, termékinformációk átadása, árajánlatok készítése, promóciós aktivitások lebonyolítása- megfelelő készletszint biztosítása rendelésgenerálás, javaslattétel rendelésre- vállalkozásunk üzleti céljainak magas szintű megvalósítása-Az értékesítési célok elérésének maximális elősegítéseSzakmai levelezés Szerződések, rendelések és teljesítések rögzítése, felügyeleteDokumentációk, nyilvántartások, forgalmi elemzések és értékelések készítéseKapcsolattartás külső partnerekkel és a cégvezetővelFontos számunkra, hogy megbízható, lendületes és kitartó legyél, mert a mi összetartó csapatunk is ilyen.Hosszútávú munkalehetőség, 1 év után akár vezetői szint, egy megbízható és dinamikusan fejlődő vállalatnál. Hétfőtől - Péntekig tartó 5*8 órás munkarendMinőségi munkaszínvonal, és munkahely Nem külföldi multinacionális cégMagyar tulajdonosokVáltozatos munkaExtra bónusz az alapfizetés mellett Külföldi ingyenes szakmai utak Barconvent, gyárlátógatások, egyébÖnálló, felelős precíz munkavégzésÉrtékesítő vénaKiemelkedő kapcsolatteremtő, valamint kapcsolatépítő képességProaktivitás, kreatív probléma megoldásFelhasználói számítástechnikai ismeretek xls kimutatások készítéseLegalább középfokú szakirányú végzettség, minimum 5 év kereskedelmi tapasztalatTárgyalásszintű angol nyelvtudásKülön örülünk, ha már dolgoztál alkohollal és az FMCG szektorban szereztél már területi képviselői tapasztalatot, de most fejlődni szeretnél.Budapesti vagy veszprémi lakhely