Területi Képviselő Észak-Nyugat Magyarországi Régió

Profirent gépkölcsönző kft. - Győr-Moson-Sopron Megye
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

9 területi képviselőnk dolgozik az ország területén. Minden képviselő egy adott szubrégiót kezel, ami általában 2-3 megye kiszolgálását jelenti. Nagyon sokszínű a csapat, sok különböző egyéniség alkotja, akik nagyon jól működnek együtt. Nyitottság jellemzi a munkatársakat, akik örömmel fogadják az új belépőket.Az építkezéseken belül zajló projektek látogatása és ügyfeleink eszközigényeinek kiszolgálása saját eszközparkunkból is a mindennapi feladataid között szerepel majd.Az értékesítési területi képviselőket és kiemelt ügyfélkezelőket és ügyfélszolgálati csapatainkat Balázs vezeti, aki több, mint 5 éve csatlakozott hozzánk. Kedveli a csapatai sokszínűségét és arra törekszik, hogy mindenkiből a legjobbat hozza ki, így garantált a fejlődés is. Kiemelten fontos számára az őszinte kommunikáció. Csapatával közösen törekszik a lehető legjobb minőségű munka és eredmény elérésére. Vezetőként mindenben segítségedre lesz, ha kérdésed van nyugodtan fordulhatsz hozzá. 100%-ban bejelentett, kiszámítható, korrekt bérezést kapsz, ahol minden hónap 5-ig garantáltan a számládra érkezik a munkabéred.13. havi fizetést is adunk, amit belépésedkor a szerződésedbe is foglalunk.Ebben a pozícióban céges autót is adunk havi 300 km magánhasználattal, Biztonságos és hosszú távú karrierlehetőséget kínálunk neked, hiszen cégünk az ország legnagyobb gépkölcsönző társaságaként több mint 30 éve szolgálja ki ügyfeleit.Biztosítjuk a munka és magánélet egyensúlyát, családbarát munkahelyet.Belépésedkor a munkavégzésedhez elengedhetetlen eszközöket, modern infrastruktúrát nyújtunk céges telefon, laptop, céges munkaruházat. Része lehetsz egy jó hangulatú, sokszínű csapatnak, amit évente több céges rendezvénnyel bulik, karácsonyi parti igyekszünk erősíteni, ahol a tanulás és a szórakozás is helyet kap.Szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk, ingyenes szakmai képzéseken pl.:
excel tanfolyamon vehetsz részt.A sport szerelmeseinek külön bérelt teremben kosárlabdázási lehetőséget kínálunk, illetve részvételi lehetőséget akár a Bécs maratonon is.Ha középfokú végzettséggel rendelkezel, Ha több éves értékesítési tapasztalatot szereztél B2B ipari véghasználók számára,Ha felhasználói szintű számítástechnikai ismereteid vannak Excel, Word, Ha B kategóriás jogosítványod van,Előny, ha műszaki ismereteid vannak, és szakmai tapasztalattal rendelkezel az építőipari szolgáltatások területén, vállaltirányítási rendszer használatában való jártasságod és német és/vagy angol idegen nyelvtudásod van. Milyen körülményekre számíthatsz:
Az állás betöltése teljes munkaidőben napi 8 óra lehetséges, kötetlen munkaidőben dolgozol majd. Munkavégzésed helye Észak- Nyugat Magyarország Győr, Szombathely régiójában lesz.