Területi Képviselő

Kiszallitva. com kft - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Szeretnél egy olyan, dinamikusan növekvő csapat tagja lenni, ahol a munkádat megbecsülik és cégen belül előrelépési lehetőséget biztosítanak számodra? Motivál, ha szakmailag és emberileg is önmagadat adhatod, a fejlődésre pedig lehetőségként tekintesz? Amennyiben ezekre a kérdésekre igennel válaszoltál és szeretsz önállóan dolgozni, akkor nálunk a helyed!Magyar tulajdonú vállalkozás az irodaellátás területén irodaszerek, higiéniai termékek, munkavédelmi eszközök, irodabútor forgalmazása B2B Területi képviselő pozícióba munkatársat keres, az alábbi feladatok mellett:
Új Ügyfelek felkutatása, hosszú távú kapcsolatok kialakítása, hideg megkeresések és telemarketinges csapatunk által biztosított leadek alapjánTárgyalások lebonyolítása, igényfelmérés, termékeink és szolgáltatásunk értékesítéseÁrajánlatok készítése, adminisztrációs feladatok ellátásaMeglévő Ügyfelekkel történő kapcsolattartás, az adott terület forgalmának növeléseFolyamatos piackutatásRugalmas munkavégzés, így magadnak oszthatod be a napi feladataidatCéges laptop és mobiltelefon, szükség esetén céges gépjárműVersenyképes alapbér, bónusz, amelynek mértéke csak a munkád eredményességén múlikHome Office biztosítása, hogy minden munkanapod kellemesen induljonKarrier építési lehetőség, hiszen most lehetsz „jókor, jó helyen” Jó hangulatú munkakörnyezetBéren kívüli juttatásKiemelkedő kommunikációs készség, jó probléma megoldó képességÖnálló munkavégzésÉrtékesítésben szerzett releváns tapasztalat„B” kategóriás jogosítványMinimum középfokú végzettségSaját gépjármű