Területi Képviselő/Üzletkötő

Eurokardán kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

EUROKARDÁN termékek és szolgáltatások bemutatása, értékesítéseÚj üzleti lehetőségek felkutatása, a potenciális ügyfelekkel történő kapcsolatfelvételA meglévő ügyfélkapcsolatok folyamatos ápolásaA piac és a versenytársak folyamatos figyelemmel követéseMűszaki kérdésekben segítségnyújtás az EUROKARDÁN partnerei részéreAz értékesítési tervben kitűzött célok teljesítéseBeszámolók, dokumentációk pontos, határidőre történő rögzítése az ügyfélmenedzsment CRM/ERP rendszerbenVáltozatos, dinamikus munkakörVersenyképes alapfizetés + teljesítmény függő mozgóbérCafeteriaCéges autóMobiletelefon korlátlan belföldi használattalLaptopGyőri telephelyen betanulásTovábbképzési lehetőségekHosszú távú biztos munkahelyKulturált munkakörülményekÉrtékesítő vagy területi képviselő tapasztalat, kiemelten B2BMűszaki alapismeretekFelhasználói szintű számítógépes ismeretekBkategóriás jogosítványJó kommunikációs képességÖnálló, felelősségteljes, igényes munkavégzésUtazási hajlandóságAngol, német, román, szlovák nyelv ismerete