Területi Képviselő – Üzletkötő

Aranyablak kft - Budapest
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Palotás és Karikás Pálinka forgalmazása, a termékek népszerűsítéseVevőgondozás, ügyféllátogatás túra tervszerűenPiacépítés, ügyfélkapcsolatok kialakítása, potenciális ügyfelek felkutatásaKereskedelmi folyamatok koordinálásaMegrendelések felvétele, árajánlatok és szerződések elkészítéseMagas szintű vevői elégedettség kialakítása és folyamatos biztosításaPiac- és konkurenciafigyelésHosszú távú munkalehetőség egy stabilan és sikeresen működő cégnélMagas minőségű, népszerű termékekMegbízható, biztos vállalati háttérA munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása telefon, notebook, céges gépkocsiSegítőkész vezetőség, támogató kollégákKiemelkedő kereseti lehetőség, fix fizetés és jól felépített bónuszrendszerBejelentett, teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszonyMinimum középfokú végzettségLegalább 3-4 év értékesítésben vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalatKiváló kommunikációs és problémamegoldó képességEredményorientált gondolkodásmód, önmotiváltságPrecíz, önálló munkavégzésre való képességB kategóriás jogosítványFelhasználói szintű számítógépes ismeretekHORECA szektorban, italnagykereskedelemben, vagy hasonló területen szerzett végzettség, tapasztalat