Területi Képviselő

Randstad hungary kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (29/06/2024)

munkaköri leírás

Új partnerkapcsolatok kiépítése, tárgyalások lebonyolítása, franchise szerződések kötése
Aktív és hatékony kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
A partnerekkel való promóciók lebonyolítása
A franchise szerződésben foglalt megállapodások működtetése
Optimális termékkör kialakítása
A felmerülő panaszok kezelése
Elvárások / Requirements
Minimum középfokú végzettség
Értékesítési területen megszerzett minimum 2 éves tapasztalat
B kategóriás jogosítvány, magabiztos vezetési rutin
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési képesség
Önállóság
Hatékony problémamegoldás
Kitartás és lojális szemlélet
Amit nyújtunk / Benefits
Stabil vállalati háttér
Határozatlan idejű munkavégzés
Agilis csapat és támogató munkahelyi környezet
Széleskörű juttatások:
piacképes alapbér + a teljesítményhez kötődő havi ösztönző bónusz
Havi Cafeteria juttatás választható elemekkel (SZÉP kártya, egészségpénztár, nyugdíjpénztár stb.)
A munkavégzéshez szükséges céges eszközök:
cégautó, telefon, laptop stb.