Területi Képviselő

Traltrade kft. - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Az új kolléga feladata:
Munkád elsődleges célja cégünk eredményességének fokozása. Területi képviselőként a Te feladatod lesz új ügyfeleket felkutatni és a már meglévőkkel kiépített kapcsolatot ápolni úgy, hogy partnereink maximálisan elégedettek legyenek termékeinkkel, szolgáltatásainkkal.Csapágy, ragasztás technika és egyéb karbantartási segédanyagok értékesítése viszonteladók és ipari végfelhasználók részére.Rajtad múlik cégünk működése és ezzel együtt az egész vállalásunk sikere.Te leszel a cégünk „arca „az új és a már meglévő vevőinknél Naprakésznek kell lenned a munkádat érintő dolgokban, termékeink, és az általunk kínált szolgáltatások teljes spektrumát érintően. Ez a munkakör rendkívül változatos, dinamikus, szerteágazó és sokrétű.Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel vagy műszaki területen szerzett munkatapasztalatot előnyt jelentEsetleg több éves műszaki területen szerzett értékesítési gyakorlatÁrajánlatok, megrendelések nyomon követéseA vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, szaktanácsadásFelhasználói szintű számítógépes ismeretek Microsoft OfficeHatározott magabiztos fellépésű, kiváló kapcsolatteremtő készséggel rendelkezikMegbízható, felelősségteljesKitartó, nagy munkabírással rendelkezőMi biztosítjuk:
Alkalmazotti munkaviszonyban, teljes munkaidővel jelentünk be. Kapsz korszerű mobiltelefont korlátlan belföldi mobilhasználattal, laptopot, tabletet és céges autót.Az egzisztenciád megteremtésére és fenntartására alkalmas mértékű munkabéred eredményeiddel arányos, mely több részből áll össze:
fix alapfizetés + teljesítmény és minőség függő mozgóbérÁtlagon felüli alapbért és forgalom utáni jutalékot, aminek nincsen felső határa.A stabil szakmai hátteret, erkölcsi és eredményes munkavégzés esetén az anyagi elismerést.Árajánlatok készítését a háttércsapat végzi igy csak az új vevők felkutatása, kapcsolattartás és rendelés felvétel a feladatod.Nagyjából havonta 1-2 meetinget tartunk, megbeszéljük az új dolgokat, felmerülő problémákat, ötleteketSzabad hétvégék és év végi ünnepek között sem dolgozunk.A törvényes szabadságot rendben kiadjuk!Korrekt munkaszerződés és munkaköri leírás.Amennyiben aktív és fejlődni akaró csapattagnak bizonyulsz, úgy munkád támogatásaként tanulási, továbbképzési lehetőséget biztosítunk, ami további sikerek eléréséhez segít hozzá egy családias csapatban.Előrelépés lehetősége.Amit nálunk csinálhatsz és amit itt tanulhatsz, az neked nagyon hasznos lehet.Ezt szívvel-lélekkel kell csinálni, mert mi is úgy támogatjuk partnereinket és téged.Figyelmet és megbecsülést kapsz tőlünk és ügyfeleinktől. Számítunk és számítanak rád. Szeretnénk, hogy büszke légy magadra, a munkádra, a kollégáidra, a csapatodra.Ha kitartó, felelősségteljes munkájával ért már el olyan, mások által is elismert eredményeket, melyeket nekünk bizonyítani is tud, akkor biztos, hogy folyamatos képzése és kreativitása használatával nálunk még sikeresebb lehet.Amennyiben Ön motivációs levelével Miben lehet más egy családi légkörű és hozzáállású cég, mint egy multi? felkelti érdeklődésünket, egyike lehet azon képviselőinknek, akik cégünk klímatizált autójának és mobil telefonjának használatával, sikeres értékesítőként hosszú távon, munkatársként élvezheti a fent felsorolt előnyöket.Az ideális jelölt rendelkezik:
B kategóriás jogosítványkiváló kommunikációs készség birtokában állsz,érettségivel de nem kizáró okszámítógépes felhasználói ismeretekkel World, Excelhasonló területen szerzett néhány éves tapasztalattalEsetleg több éves műszaki területen szerzett értékesítési gyakorlatHatározott magabiztos fellépésű, kiváló kapcsolatteremtő készséggel rendelkezikMegbízható, felelősségteljesKitartó, nagy munkabírással rendelkező