Regionális Területi Képviselő Gazdaboltok Látogatása

Irtó trió kft. - Bács-Kiskun Megye
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Területi képviselői feladatkör ellátása:
meglévő partnerek látogatása, folyamatos, magas szinten történő kiszolgálása, az értékesített termékportfólió bővítése helyszíni értékesítés, rendelések felvétele és kiszállítása.Korábban aktív partnereink megkeresése jól ismerik az Irtó Trió nevét, portfólióját.Optimális ügyféllátogatási számokat dolgoztunk ki részedre, a rendszereinknek köszönhetően napi szinten nyomon követheted a haladásodat.CRM rendszer napi szintű vezetése az átlátható munkavégzésért és a hatékony ügyfélmenedzsment érdekében.Az értékesítési feladatkörhöz tartozó terület:
egy régió képviselete a felvázoltak alapján.Bejelentett főállás, önálló munkavégzési lehetőség.Vezetői támogatás, közvetlen kommunikációs kapcsolat, gyors reakcióidő.A bérezés tekintetében elismerjük meglévő szakmai tapasztalatodat és a nálunk befektetett munkádat, valamint jól tervezhető, bejelentett, hitelképes munkabért biztosítunk számodra, rendszeres jutalék kifizetéssel, magas minőségű munkaeszközökkel autó, mobiltelefon és laptopA jutalék mértékét és összetételét a felvételi beszélgetés során részletesen ismertetjük veled.Biztos, stabilan növekedő vállalati háttérrel rendelkezünk.Megbízható, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk.Folyamatos szakmai fejlődésed biztosított nálunk, bármikor és bármilyen kérdéssel fordulhatsz tapasztalt munkatársainkhoz és a menedzsmenthez.Területi képviselőként szerzett munkatapasztalat 3-5 évKözépfokú végzettség érettségiÖnálló munkavégzésre való képességJó kommunikációs képesség, mely fontos alapköve lesz feladatkörödnekSzámítógépes felhasználói ismeretek ’B’ kategóriás jogosítvány és kellő vezetési tapasztalatNem feltétel az iparági tapasztalat