Területi Képviselő

The hair pro kft. - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Területi képviselőt keresünk Budapest és Pest vármegye keleti részére. Sales csapatunkba keressük bővülési terveink részeként motivált és eredményorientált új munkatársunkat területi képviselői munkakörbe. Ha kiváló kommunikációs készségeid vannak, és szívesen dolgoznál egy dinamikus vállalatnál, akkor csatlakozz hozzánk! Ügyfelekkel való rendszeres kapcsolattartás, az igényeik felmérése, professzionális fodrászcikk értékesítésÚj üzleti kapcsolatok kialakítása és meglévő kapcsolatok ápolása a meghatározott területen belülInnovációk rendszeres kommunikálásaKitűzött értékesítési célok eléréseTermékek és szolgáltatások népszerűsítéseRészvétel a cég rendezvényein, partnerkonferenciákon a partnerekkel való személyes kapcsolatépítés céljábólNaprakész jelentések készítése a területen tapasztalható piaci trendekrőlVersenyképes fizetési csomagKiváló fejlődési és előrelépési lehetőségekInnovatív és inspiráló munkakörnyezetRugalmas munkaidőcéges autó használatamobiltelefon, tabletegészségügyi szolgáltatásKiváló kommunikációs és tárgyalási készségekProaktív hozzáállás és képesség a célkitűzések eléréséreKiváló problémamegoldó készség és az önálló munkavégzés képességeRugalmasság és alkalmazkodóképesség változó üzleti környezetbenAlapos ismeretek az érintett terület piacon és versenytársak körében a fodrászpiac területén szerzett tapasztalatangol nyelvtudás