Területi Képviselő

Unichem gaia kft. - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Az értékesítési tervek megvalósítása,értékesítési területben rejlő piaci potenciál feltérképezése és kiaknázásaa cég által megálmodott tökéletes bolti kép megvalósítására törekvéstermékek és marketing eszközök elérhetőségének biztosítása optimális mennyiségben és kiemelkedő minőségben.Megrendelések generálása,kiskereskedelmi partnerkapcsolatok kialakítása és a termékek értékesítésének elősegítése.Átgondolt képzési rendszer a terepen történő értékesítéshez és gyakorlati tréningversenyképes fix alapbér és teljesítményfüggő havi jutalmazási rendszer;
Céges autó- és telefonhasználat magáncélra is;
Tablet a munka megtervezéséhez, a megrendelések bonyolításához és követéséhez;
Tapasztalat hasonló értékesítési feladatok végzésében;
Területi képviselői tapasztalat alap elvárás!terepen és ügyfelekkel végzett munkára való hajlandóság és készség;
Az MS Office felhasználói szintű ismerete;
B kategóriás gépjármű-vezetői engedély.Felső- vagy középfokú közgazdasági, agronómiai vagy egyéb, hasonló szakirányú végzettség;
Angol nyelv ismerete