Területi Képviselő-Értékesítő

Somedeal kft. - Budapest
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!
Ingatlanértékesítéssel és kivitelezéssel foglalkozó német-magyar cégcsoportunk keres területi képviselő-értékesítő munkatársat BUDAPEST belvárosi irodájába.
Légy értékes tagja egy összetartó, egymást támogató csapatnak!
Amiben számítunk Rád:
Első feladat, válaszd ki, hogy alkalmazotti vagy vállalkozói jogviszonyt szeretnéd
Ingatlan bemutatások szervezése
Folyamatos kapcsolattartás ügyfelekkel
Tárgyalások, szerződéskötések rendezése
Ügyfelek támogatása a teljes értékesítési folyamatban
Meglévő portfólió kezelése, bővítése
Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Az ideális jelölt:
Kereskedői vénával rendelkezik
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Legalább középfokú végzettség
Kiváló kommunikációs készség
Eredmény- és sikerorientált
Pontos, önálló munkavégzés és tanulékonyság
Előnyt jelent a pozíció betöltésénél:
Adminisztratív és/vagy értékesítési munkakörben szerzett tapasztalat
Idegennyelv-tudás
Döntésed az alábbi információkkal könnyítjük meg:
Stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér
Választható jogviszony kiemelt jutalékkal
Fizetés:
nettó 300,000 – 1,500,000 forint
Kötetlen munkaidő
Hosszú távú karrierlehetőség, folyamatos fejlődés
Személyre szabott, professzionális oktatási folyamat (díjmentes mentorprogram)
Munkavégzés helye:
Budapest, V. kerület, Városház utca
Kezdés:
A jelentkezés elbírálását követően akár azonnal
Nincs belső konkurencia. Sok eszkimó, kevés fóka elve. Egy megbízás egy kollégához tartozik, ha százan vagytok a hálózatban sokkal kisebb az esélyed, hogy az a Te üzleted lesz.
Nincs területi megkötöttség - nem kell leadni a tippeket másik irodának a hálózaton belül valami jutaléktöredékért, hanem valamennyi kollégánk bárhol köthet megbízást és kereshet teljes bevételt.
Nincsenek különböző címeken beszedett költségek. (tanfolyam díj, mentori díj, asztalpénz, marketingköltség stb. Sok hálózatnál később bukkannak fel a rejtett költségek.)
Nincs konkurencia tilalom. (A hálózótoknál dolgozó munkatársak nagy többsége az első hónapban szembesül a konstrukció hátrányaival, de irodát váltani már milliós kötbér kifizetésével tudna.
Nincs többezres pontatlan országos adtabázis, csak budapesti, esszenciális megbízások.
Maximális segítőkészséggel fordulunk egymás felé és törekszünk arra, hogy a proaktivitás hassa át a mindennapjainkat, illetve hogy megszüntessük a siker útjában álló akadályokat.
A fejlődni akarás és a tudatosság elvei mentén élünk, hogy mindazzá váljunk, akik lenni tudunk.
Hiszünk az őszinteségben, így az átlátható keretek és reális vállalások mentén nemcsak a siker, hanem a jó hangulat is garantált.
Nemcsak elérni, hanem megélni is szeretnénk a közösen elért sikereinket – csatlakozz ehhez a sikertörténethez TE is!
Mit kell most tenned?
Állást keresel? Abban nem segíthetünk csak a pörgésben!
Ebben a telített ingatlanszakmában a minőségi szolgáltatásé a jövő. Olyan munkatársakkal szeretnénk dolgozni, akik hajlandóak plusz időt és energiát áldozni a siker érdekében.
Amennyiben tetszett, amit eddig olvastál, jelentkezz szakmai önéletrajzod küldésével a lentebbi „Jelentkezem” gombra kattintva.
Felhívjuk kedves pályázóink figyelmét, visszajelzést kizárólag pozitív elbírálás esetén áll módunkban adni.