Kereskedelmi Vezető

Szolvegy kft. - Szolnok
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

· Új üzleti lehetőségek felkutatása, elsősorban a CEE régióban, · A vevők igényeinek elemzése, értékesítési tervek, stratégiák kidolgozása· Meglévő ügyfelek megtartása rendszeres kapcsolattartás, · Konstruktív és hatékony megoldások kezdeményezése a vállalati folyamatok javításához· területi képviselők és értékesítő partner cégek teljesítményének folyamatos felülvizsgálata és munkájuk monitorozása· területi képviselők munkájának irányítása, támogatása· Kiállításokon való részvétel· Külföldi tárgyalások szervezése, abban való részvéte· Szerződések előkészítése· Árajánlatok készítése, ártárgyalások lebonyolítása, árak naprakészen tartása· Versenyképes fizetés· érdekes, változatos munka· teljesítménytől függő bonus rendszer, · Cafeteria juttatás· munkába járási és/vagy lakhatási támogatás· mobiltelefon· Laptop· legalább néhány éves középvezetői tapasztalat a kereskedelem/értékesítés területén· tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban· Erős kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség· Kiváló problémamegoldó képesség és csapatmunkára való hajlam· Mobilitás, estleges külföldi utazással járó tárgyalásokra való alkalmasság· B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság· kereskedelemi/műszaki/gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség· Gyakorlati számítógépes alkalmazás készsége MS Excell, Word, Powerpoint· német és/vagy orosz nyelv tárgyalási szintű ismetere· Önálló döntéshozási vezetői tapasztalat és képesség· Kereskedelmi múlt, · Szolnoki vagy Szolnokhoz közeli lakóhely· közepes méretű nemzetközi cégnél szerzett kereskedelmi/értékesítési gyakorlat