Kereskedelmi Vezető

Cer hungary zrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Kereskedelmi stratégiai célok kidolgozása, megvalósítása, új ügyfelek felkutatása, ügyfélkapcsolatok kiépítése, üzleti tárgyalások, utazások szervezése és a megbeszélések lebonyolítása a meglévő és az új partnerekkel, a piac igényeinek figyelemmel kísérése, piaci folyamatok monitorozása, rendszeres visszajelzések, riportok, kimutatások készítése, a cég képviselete szakmai konferenciákon és rendezvényeken, projekt dokumentációk elkészítése, beszámolók összeállítása idegen nyelven is, az irányítása alá tartozó munkavállalók tevékenységének szakmai felügyelete, fő állású és hosszú távú munkaviszonystabil, megbízható munkaadói héttérversenyképes jövedelem, cafeteriacéges autó, mobiltelefon, laptopkönnyen megközelíthető munkahelyszakmai fejlődés folyamatosan bővülő szervezetnélrugalmas munkavégzésfelsőfokú iskolai végzettségmin. 5 év vasúti kereskedelmi munkakörben szerzett gyakorlatmin. 2 év vasúti kereskedelmi vezetői tapasztalattárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásbanmagas szintű számítógép-kezelői ismeretek OfficeB kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság Tulajdonságaid között szerepelértékesítési akvizíciós képességekkiemelkedő kommunikációs képesség szóban és írásbanjó kapcsolatteremtő képességügyfélközpontú gondolkodás