Kereskedelmi Vezető

Házisweets kft - Lajosmizse
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Ez egy teljes munkaidős álláslehetőség a Házisweets Kft-nél. A kereskedelmi vezető feladata lesz a vállalat kereskedelmi tevékenységeinek felügyelete, az értékesítés és a bevétel növekedését elősegítő stratégiák kidolgozása és végrehajtása, valamint az ügyfélkapcsolatok kezelése. A munkakör Lajosmizsén található.Feladatok:
Stratégiai tervek kidolgozásaÉves és negyedéves kimutatások, statisztikák készítésePartnerlátogatás hetenteAkciók nyomon követése és elemzéseÚj partnerek felkutatásaVersenyképes fizetés:
Tapasztalatának és szakértelmének megfelelő, versenyképes fizetési csomagot kínálunk.Teljesítménybónuszok:
A jogosult alkalmazottak teljesítményalapú bónuszokat kaphatnak az egyéni és a vállalati teljesítménymutatókhoz kötötten.Vállalati rendezvények és társadalmi tevékenységekben való részvétel lehetőségeMunkavégzés támogatása bejárási költségtérítésselCsatlakozzon hozzánk az édesipar jövőjének alakításábanBizonyított tapasztalat és meglévő kapcsolati tőke élelmiszeripari munkakörben, kereskedelmi tevékenységek irányításában és az üzleti növekedés ösztönzésében - Kivételes kommunikációs és tárgyalási készség - Képes hatékonyan dolgozni egy gyors tempójú és dinamikus környezetben - Főiskolai végzettség vagy diploma üzleti adminisztrációból, marketingből vagy egy kapcsolódó, de releváns területenMicrosoft Office programokban való jártasság Excel, WordVállalatirányítási rendszerekben való jártasság nem elvárás