Kereskedelmi Vezető

Lipóti sütőipari kft. - Tatabánya
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Cégünk kereskedelmi vezetőt keres területi képviselők koordinálására. Ha dinamikus, motivált és eredményorientált személy vagy, aki élvezi a kihívásokat és a változatos feladatokat, akkor csatlakozz hozzánk!Fő feladatok:
Területi képviselői rendszer kialakításaÜzleti egységek tevékenységének megszervezése és irányításaSzemélyzeti és munkaerő fejlesztési feladatok ellátásaGazdaságos működés biztosítása és vevőkiszolgálás optimalizálásaInformációgyűjtés vevői igényekről és potenciális konkurenciákrólSzakmai támogatás nyújtása a boltok működéséhezTovábbi szakmai feladatok:
Megszervezi, irányítja és ellenőrzi a területi képviselők napi munkájátEllenőrzi az üzletekben folyó tevékenységeket és betartatja és betartatja az üzletek működésére vonatkozó jogszabályi előírásokatSzámítógépes rendszert fenntart és fejleszt a hatékony munkavégzés érdekébenmotivációs rendszer kidolgozása, követi és elemzi a KPI-k teljesülésétPiackutatást végez, felméri a vendégek igényeit és meghatározza az üzlet választékátKapcsolatot tart a stratégiai partnerekkel, kezeli a reklamációkat és gondoskodik a partnerek tájékoztatásárólRendszeresen tájékoztatást nyújt a vezetőség felécéges autólaptoptelefonminimum 2 év vezetői tapasztalatvállalati szemléletű gondolkodásrugalmasságra és mobilitásra való hajlandóságkezdeményezőkészség és érvényesülési képességfelelősségvállalási hajlandóságalkalmazottak vezetésének képességemegbecsülés és tisztelet más emberekkel szembenjó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességszámítógépes ismeret Microsoft ExcelRkeeper rendszer ismeretetatabányai lakhelytöbb, mint 3 év vezetői tapasztalat