Értékesítő Mérnök

Trenkwalder magyarország - Szeged
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Értékesítő mérnök
Leírás
Szegedi gyártó partnerünk részére Területi képviselő munkatársat keresünk.
Feladatok
Meglévő ügyfelek látogatása
Új ügyfelek keresése, látogatása (OEM, gépépítő, végfelhasználó, viszonteladó)
Ügyfél potenciálok feltérképezése
Prezentáció termékmintákkal
Igények felkutatása, ajánlatok készítése
Megrendelések generálása, kezelése
Értékesítési terv realizálása kereskedelmi stratégia alapján
Beszámolók készítése, tárgyalási emlékeztetők vezetése a CRM rendszerben
Elvárások
Főiskolai műszaki végzettség (Gépész, automatizálás szakok előnyt jelentenek)
Pneumatika ismeretek, gyakorlati tapasztalat nagy előnyt jelent
Angol nyelvismeret
Számítógép kezelői, MS Office ismeretek
B kategóriás jogosítvány
Műszaki területen szerzett értékesítői gyakorlat
Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
Kiváló kommunikációs készség
Udvarias, határozott, magabiztos fellépés
Szegedi, Szeged környéki vagy a megjelölt értékesítési területen lévő lakóhely
Valamely vállalatirányítási rendszer (ERP) használatának ismerete előnyt jelent
Gépelem-, karbantartási anyag-, pneumatika értékesítői tapasztalat előnyt jelent
Amit kínálunk
Változatos, mobilitást és flexibilitást jelentő, felelősségteljes munkát
Kiváló munkakörülmények, bensőséges légkör, jó csapat
Főállású munkaviszonyt
Azonnali belépési lehetőséget
Belső technikai tréningek révén folyamatos szakmai fejlődés lehetőségét
Statisztikákon alapuló, teljesítménnyel arányos bérezést
Céges autót, laptopot, mobiltelefont a munkavégzéshez
Munkavégzés helye
Szeged