Mérnök Értékesítő

Starjobs magyarország - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Hazai középületek valamint ipari létesítmények tűzjelző, biztonságtechnikai és gyengeáramú rendszereinek tervezésével, kivitelezésével és karbantartásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk
Mérnök értékesítő
Pozícióba kollégát
Feladatok:
Beérkező vevői igények felmérése, egyéni, speciális igényére összpontosítva a legmegfelelőbb, testreszabott megoldások, javaslatok kidolgozása és értékesítése
Árajánlatok elkészítése, prezentálása és azok megfelelő rögzítésének nyomon követése
Kapcsolattartás az ügyfelekkel, kapcsolatok fejlesztése
Új ügyfelek akvirálása, ügyfél adatbázisépítése és karbantartása
Értékesítési célok elérése
Folyamatos együttműködés és kapcsolattartás az értékesítő csapattal és a társosztályokkal
Elvárások:
Felsőfokú műszaki végzettség
Legalább 2-3 éves műszaki területen szerzett B2B értékesítési tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
Legalább alapfokú angol nyelvtudás (műszaki dokumentáció értelmezéséhez)
Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
Rugalmasság, céltudatosság
Eredményorientált gondolkodásmód
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Villamosmérnöki, vagy biztonságtechnikai mérnöki végzettség
Tűzjelző, biztonságtechnikai és egyéb gyengeáramú rendszerek szakterületén szerzett árajánlat készítési, mérnöki tapasztalat
AutoCAD ismeret
Amit kínálunk:
Versenyképes juttatási csomag
Cégautó magánhasználati kerettel
Mobiltelefon, notebook
Szakmai fejlődés, változatos feladatok, támogató családias környezet
Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér
Elkötelezett, lelkes egymást segítő szakembergárda tagja lehetsz
Egyéb:
Munkavégzési hely:
Budapest III. kerületi iroda, jellemzően Budapest és Budapest környéki ügyfelek