Mérnök Értékesítő (Műszaki Tanácsadó) - Épületgépészeti Terület

Starjobs magyarország - Budaörs
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Amerikai tulajdonú, a HVAC iparági területén a világ egyik legtöbbet és legeredményesebben innováló, piacvezető leányvállalatához keresünk

Mérnök értékesítő (Műszaki tanácsadó)

Pozícióba kollégát
A munkatárs a cég értékesítési csapatának új tagjaként egy új, prémium kategóriás légkezelői termékkör magyarországi bevezetésében és az ügyfélkör fejlesztésében vállalna aktív szerepet.

Feladatok:
Vevői igények felmérése a meglévő ügyfélbázisban, ügyfelek és új üzleti lehetőségek felkutatása, vevői adatbázis építése
Az ügyfél egyéni, speciális igényére összpontosítva a legmegfelelőbb, testreszabott megoldások, javaslatok kidolgozása, értékesítése
Árajánlatok készítése, azok megfelelő rögzítésének nyomon követése
Kapcsolattartás az ügyfelekkel, kapcsolatok fejlesztése
Az értékesítési vezetővel együttműködve az üzleti terv kidolgozása
Havi értékesítési előrejelzések készítése
Értékesítési célok elérése
Folyamatos együttműködés és kapcsolattartás a hazai és regionális kollégákkal
Elvárások:
Műszaki területű értékesítési munkakörben szerzett minimum 3 év tapasztalat
Szakirányú végzettség (pl. gépészmérnök, HVAC, épületgépészet, facility management)
Határozott fellépés, jó kommunikációs és csapatmunkára való képesség
Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, német nyelv ismerete előnyt jelent
B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
Utazási hajlandóság (az esetek 50%-ban)
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Légkezelői termékek és megoldások ismerete
Gépészeti rendszertervezésben és kiválasztásban való jártasság
Amit kínálunk:
Versenyképes juttatási csomag
Mobiltelefon, cégautó magánhasználattal
Szakmai fejlődés, változatos feladatok, támogatós hazai és nemzetközi csapat
Hibrid munkavégzés (home office, utazás és irodai jelenlét)
Különböző sportolási lehetőség
Egyéb:
Budaörsi iroda