Területi Képviselő Értékesítő

Elite team 25 kft - Nyíregyháza
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Otthon érzed magad a Fitnesz és a Fitnesz gépek világában
Akkor a Mi csapatunkban a helyed!!
Az Elite Fitness, Fitnesz és kondigépkereskedés Értékesítőt, Területi képviselőt keres.
Munkatársat keresünk fitneszgép / táplálék kiegészítő, területi képviselő- értékesítő munkakörbe, nyíregyházi telephelyünkre, akár azonnali kezdéssel
Elvárásaink:
Értékesítésben / salesben szerzett tapasztalat!
Angol nyelvismeret (Írásban és szóban)
Önálló, lelkiismeretes munkavégzés
Jó problémamegoldó képesség
Jó kommunikációs készség
Megbízhatóság
Precizitás
Terhelhetőség erős és jó fizikum a csomagok /rendelések előkészítéséhez.
Jó gépjármű vezetési tapasztalat.
Előnyök:
Alap fitneszgép és táplálék-kiegészítő ismeret
Értékesítésben / salesben szerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
Jelentkezni a "
gombra kattintva lehetséges, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével!