Termelési Koordinátor

Sulco automotive group s. r. o. - Győr
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

A termelési tevékenység hatékony irányítása, a termelés zökkenőmentes működésének biztosítása a vevői igényeknek megfelelőenNagy létszámú csapat vezetése, a beosztottak irányítása, motiválása, értékeléseAz üzemeltetési, működési és karbantartási feladatok felügyelete, szervezéseAz üzemvezetők bevonásával biztosítja a termelési programok teljesítéséhez szükséges erőforrásokat és feltételeketProjektmunka eredményeinek nyomon követése, ellenőrzéseVezetői munkájával gondoskodik a minőségi színvonal folyamatos emelésérőlKapcsolattartás és információ megosztás a vezetőség és a termelő egységek között rövid – és hosszútávú gyártási terv készítése a rendelkezésre álló erőforrások és kapacitások figyelembevételével, szoros együttműködés a termeléssel, folyamatok monitorozása, ellenőrzése, koordinálásaGyártási terv alapján napi program kiadása, teljesítések nyomon követése. Készletszintek figyelemmel kísérése szoros együttműködésben a beszerzéssel annak érdekében, hogy rendelkezésre álljanak a gyártáshoz szükséges anyagok. Belső anyag lefedettség biztosítása, külső raktárból anyagok lehívása. Szoros együttműködés a Sales csoporttal EDC. Riportok készítése, javaslataival segíti a gyártás gördülékenyebbé tételét. Minimum 2 év autóipari tapasztalatMagas szintű LEAN ismeretek, gondolkodásmód és gyakorlatSzolid vezetői, termelésben szerzett szakmai tapasztalatFelhasználó szintű számítógépes ismeret EXCEL, WORD, OUTLOOKÖnálló, precíz munkavégzésMegbízhatóság, pontosságRugalmasság, csapatszellem, terhelhetőség3 műszakos munkavégzés vállalásaDinamikus, proaktív személyiség, jó kommunikációs képességgel. SAP ismeretB kat. jogosítványJuttatásokKiemelkedő bérezés, tapasztalati szint alapjánMunkába járás támogatásSzakmai- és személyes fejlődés lehetősége