Termelési Koordinátor

Kőröstej kft. - Kőröstetétlen
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Termelési tevékenységek koordinálásakapcsolattartás és információ megosztás a vezetőség és a termelő egységek között rövid – és hosszútávú gyártási terv készítése a rendelkezésre álló erőforrások és kapacitások figyelembevételével, szoros együttműködés a termeléssel. Gyártási terv alapján napi program kiadása, teljesítések nyomon követése. Kapacitásvizsgálat, gyártástervezés - vezérlés. Készletszintek figyelemmel kísérése szoros együttműködésben a beszerzéssel annak érdekében, hogy rendelkezésre álljanak a gyártáshoz szükséges anyagok. Belső anyag lefedettség biztosítása, külső raktárból anyagok lehívása. Szoros együttműködés a Sales csoporttal EDC. Riportok készítése, javaslataival segíti a gyártás gördülékenyebbé tételét. Vezetői jelentések készítésefolyamatok monitorozása, ellenőrzése, koordinálásakapcsolattartás külső felekkel, hatóságokkal, beszállítókkal, telephelyen üzemelő szolgáltatókkal3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő, stabil vállalati háttérHatározatlan idejű munkaszerződésBiztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahelyÉrtékteremtő feladatok és kihívások Magyarország legnagyobb sajtgyártójánálFelelősségteljes pozíció, sokrétű szakmai fejlődési lehetőség és kihívások egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnálVersenyképes jövedelem és béren kívüli juttatásokSZÉP kártya, munkába járási támogatás, dolgozói biztosítás, dolgozói sajtcsomag, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezményekAzonnali munkakezdési lehetőség!Felsőfokú végzettség/ Szakirányú középfokú végzettség. Tejiparban hasonló munkakörben szerzett legalább 5 éves tapasztalat. MS office programok felhasználószintű ismerete főként Excel. Rugalmasság jellemzi, csapatjátékos. Dinamikus, proaktív személyiség, jó kommunikációs képességgel. SAP ismeretB kat. jogosítvány