Termelési Koordinátor (Kőröstetétlen)

Kőröstej kft. - Kőröstetétlen
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Az 1991-ben alapított Kőröstej Kft.
A magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres,
Legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.
Kőröstetétleni gyáregységünk csapatába
Termelési koordinátor
Pozícióba keresünk munkatársat.
Feladatod lesz:
Termelési tevékenységek koordinálása
Kapcsolattartás és információ megosztás a vezetőség és a termelő egységek között
Rövid – és hosszútávú gyártási terv készítése a rendelkezésre álló erőforrások és kapacitások figyelembevételével, szoros együttműködés a termeléssel.
Gyártási terv alapján napi program kiadása, teljesítések nyomon követése.
Kapacitásvizsgálat, gyártástervezés - vezérlés.
Készletszintek figyelemmel kísérése szoros együttműködésben a beszerzéssel annak érdekében, hogy rendelkezésre álljanak a gyártáshoz szükséges anyagok.
Belső anyag lefedettség biztosítása, külső raktárból anyagok lehívása.
Szoros együttműködés a Sales csoporttal (EDC).
Riportok készítése, javaslataival segíti a gyártás gördülékenyebbé tételét.
Vezetői jelentések készítése
Folyamatok monitorozása, ellenőrzése, koordinálása
Kapcsolattartás külső felekkel, hatóságokkal, beszállítókkal, telephelyen üzemelő szolgáltatókkal
Elvárásaink:

Felsőfokú végzettség/ Szakirányú középfokú végzettség.
Tejiparban hasonló munkakörben szerzett legalább 5 éves tapasztalat.
MS office programok felhasználószintű ismerete (főként Excel).
Rugalmasság jellemzi, csapatjátékos.
Előny:
Dinamikus, proaktív személyiség, jó kommunikációs képességgel.
SAP ismeret
B kat. jogosítvány
Ajánlatunk:
3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő
Határozatlan idejű munkaszerződés
Biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
Versenyképes jövedelem
SZÉP kártya juttatás
Egyéb juttatások:
ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás, élet- és baleset biztosítás, iskolakezdési támogatás, dolgozói sajtcsomag, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
Azonnali munkakezdési lehetőség!
Munkavégzés helye:
Kőröstetétlen
Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével a "
gombra kattintva.