Sap Termelési Modul Projekt Koordinátor

Rosenberger magyarország kft. - Jászárokszállás
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Aktív részvétel a projektmunkábanWorkshopokon való részvétel – ott elhangzó információk, feladatok átadása a csapat részére, elvégzett feladatok visszellenőrzéseTörzsadatok kezeléseKapcsolattartás területi vezetőkkelKapcsolattartás az anyavállalat SAP projekt részlegével és társosztályaivalRendszeres és eseti riportok, kimutatások készítéseOktatási anyagok elkészítése, bővítéseFolyamatos fejlődési és előrelépési lehetőségVersenyképes juttatási csomagModern technológia és tiszta munkakörnyezetCsaládias hangulat, összetartó kollégákIngyenes céges buszjáratokSzóban és írásban kommunikációképes angol vagy német nyelvtudásAnalitikus gondolkodásmód képes vagy a feladatot részfeladatokra bontani, megoldási tervet alkotni és kivitelezniTermelésben és termelési törzsadatok kezelésében szerzett tapasztalat munkahelyek, gyártási műveleti tervekKépesség 5-10 fős csapat irányításáraGyártó környezetben szerzett tapasztalat