Termelési Csoportvezető

Vivber kft. - Fejér Megye
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

A csoportvezetőhöz tartozó munkavállalók irányítása, fejlesztése, motiválása és teljesítményértékeléseMűszaki és szervezeti folyamatoptimalizálás, munkaerő operatív szervezéseVezetője támogatása a terület céljainak elérése érdekébenA célszámok megfelelő mennyiségben és minőségben történő teljesítéseTermékminőség szavatolása, selejt és reklamáció számának minimalizálásaIntézkedési tervek készítése, nyomon követéseA terület tevékenységéhez kapcsolódó oktatások megtartása, dokumentálása, illetve műszak átadás-átvétel irányítása, ellenőrzéseTársosztályokkal való napi kapcsolattartásHa tudsz, akár azonnal is csatlakozhatsz hozzánkCégünk nagy múltú, stabil magyar vállalat, mely folyamatosan fejlődikNegyedéves teljesítmény alapú bónusz a versenyképes fizetés mellettFiatal, dinamikus csapat, jó munkahelyi légkörRendezett munkakörnyezetEmberközpontú vállalati kultúraHosszú távon számítunk Rád, ezért szerződésedet is határozatlan időre kötjük meg, A technológiai és szolgáltatási diverzitásnak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőségSzakirányú végzettség, min. érettségiGyártóvállalatnál, hasonló munkakörben szerzett tapasztalatMagabiztos Ms Office ismeretVállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat Kiváló problémamegoldó, érdekérvényesítő és kommunikációs képességCsapatjátékos, proaktív attitűdKomplexitás kezeléseFelsőfokú végzettség