Termelés Támogató Csoportvezető

Ge aviation hungary kft. - Veresegyház
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Odafigyel és jelez a KEM-es problémákkal kapcsolatban, jelzi a csapat felé és eszkalálja, a mielőbbi megoldás érdekébenPozitív és támogató környezetet épít ki, melyben a legfontosabb tényező a biztonságVezető szerepet vállal az órabéres, termelésben dolgozó kollégák körében a vállalati célok elérése érdekében, szem előtt tartva a minőséget, a költségeket, a termelést, a kiszállítási pontosságot és a megfeleléstIsmeri a termelési folyamatokat, eljárásokat és az erőforrás anyagok és kapacitás korlátokatTámogatja a termékáramlást, követi az alkatrészeket, odafigyel, hogy ne akadjanak elNapi rendszerességgel Cell Contor Centereket tart, ahol a kezeli az esetlegesen felmerülő napi problémákat azonnali megoldássalDigitális gondolkodásmóddal bír, jártas a munka végezéséhez szükséges termelést támogató programok használatábanÉszreveszi, azonosítja és megoldja a területen felmerülő, kiszállítással kapcsolatos problémákat a csapat segítségévelTámogatja a termelésvezetőt a termeléssel, minőséggel, kapacitás tervezéssel, lean fejlesztésekkel kapcsolatos feladatokbanA termeléstervezővel együttműködve, a kulcsfontosságú üzleti és vevői igényeket hatékonyan kommunikálja írásban és szóban a dolgozók felé;
Ösztönzi az újításokat és a kreativitást a csapatmunka soránRendszeresen kommunikál az operátorokkal, visszajelzéseket biztosít részükre, felismeri a teljesítménykülönbségeket, elismeri és díjazza a sikereket és segít megoldani a konfliktusokat, amiket a vezetőjével is megosztRészt vesz az esetlegesen felmerülő fegyelmi problémákkal kapcsolatos kivizsgálásokbanTámogatja és elősegíti a keresztképzéseket, hogy a termelésben dolgozók új készségeket sajátítsanak el és további képzettségeket szerezzenekRészt vesz a munkaidők, szabadságok és az erőforrások megszervezésében a törvényi és munkajogi előírásoknak megfelelőenFelettes által meghatározott esetben az alkatrészeken és vagy területen történő munkavégzésBetartja a vállalati szabályokat és előírásokatEgyéb a felettes által meghatározott, munkakörhöz kapcsolódó feladatok elvégzésePiacképes alapbér,30% délutános műszakpótlék délután 14 órától teljes műszakra50% éjszakai műszakpótlék teljes műszakraMűszakrendhez igazodó vállalati buszjárat biztosításaCafeteriaEgészségbiztosításTelephelyi bónuszÉletbiztosításEmelt összegű távolléti díj:
műszakrendet és előző évi túlórák mennyiségét figyelembe véveCéges konditerem használatGyümölcsnapKedvezményes étkezés a vállalati étkezőbenIngyenes kávé/teaHosszútávú munkalehetőség egy dinamikus, folyamatosan fejlődő munkahelyenRészese lehetsz a repülőgép hajtóművek javítási folyamatainakKihívást jelentő szakmai munka és fejlődési lehetőség multinacionális környezetbenTámogató, összetartó csapatokProfesszionális munkaeszközök, biztonságos munkavégzéshez szükséges munkaruha, védőfelszerelés, fertőtlenítőszerÉrettségi vagy releváns szakiskolai végzettségJó interperszonális és vezetői készségekA feladatok megfelelő priorizálása és jó szervezési készségErős kommunikációs készség, írásban és szóban isCsapatjátékos hozzáállás, megoldás-orientált attitűdFelsőfokú- egyetemi vagy főiskolai végzettségAz angol nyelv írásbeli vagy szóbeli ismere előnyVezetői tapasztalat