Termelési Csoportvezető - Fermentáció

Ceva sante animale - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:
Éves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján, valamint éves béremelésre is számíthatszkiemelkedő, éves min. bruttó 900.000 HUF feletti Cafeteria keretösszeget biztosítunkműszakpótlékot biztosítunk a bruttó alapbér mellé, amely 30-60% között mozogcsaládodat iskolakezdési támogatással segítjükfejlődési és tanulási lehetőséget nyújtunk egy multinacionális vállalatnálhelyi éttermünkben reggeli és ebéd vár, kedvezményes áron, nagy választékkalaz egészségedet ingyenes sportolási lehetőségekkel támogatjukha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen, őrzött területen biztosítjuk számodraamennyiben vidékről járnál be, támogatjuk a bejárástéletkortól függetlenül minimum 25 nap alapszabadságot biztosítunkMiért jó a csapatunk tagjának lenni?mindennap azon dolgozunk, hogy megóvjuk az állatokatvidám és jókedvű csapat vár tégedolyan tudásra tehetsz szert, ami egyedülálló Magyarországonha nincs tapasztalatod, mi betanítunk, folyamatosan képzünkhosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágbanaz ebédidő a munkaidő részeA következő feladatok várnak rád:
Termelési folyamatok érvényes előírásoknak megfelelő szakmai végrehajtása ésvégrehajtatása, az irányítása alá tartozó egység munkájának szervezése, felügyelete,ellenőrzése a felettesei útmutatása alapjánaszeptikus munkavégzés szabályainak betartása és betartatásakeresztszennyeződés elkerülése érdekében hozott minőségbiztosítási szabályokbetartása és betartatásagyártási lapok, JDE és egyéb nyilvántartó lapok szakszerű kitöltésetakarékos, ésszerű, biztonságos, környezetbarát munkavégzés és annak felügyeletemunkavédelem, vagyonvédelemgépek, berendezések rendeltetésszerű használata és azok műszaki állapotánakfelügyeleteinaktivált bakteriológiai vakcinák előírásoknak és az osztályvezető utasításainakmegfelelő, szakszerű formulázása. Szükség esetén segítségnyújtás egyéb vakcinákformulázásáhozműveleti szabványok elsősorban KU készítése a felettesei felügyeletévelhatékonyságnövelés érdekében technológia eljárások módosítására javaslatok tételeegyüttműködés a cégcsoporton belüli leányvállalatok hasonló vagy kapcsolódómunkakörben dolgozó munkavállalóivalJelentkezz, amennyiben:
Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel3-5 éves gyógyszergyártási tapasztalatod vanjó kommunikációs és problémamegoldó képesség, határozott, következetes fellépésfelhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezelJDE ismeretÉrvényes szabályok, előírások ismereteElőnyt jelent:
Középfokú angol nyelvismeretvezetői attitűd