Termelési Csoportvezető

Ceva sante animale - Budapest
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Termelési csoportvezető Milyen feladatok várnak rád:
Napi munkavégzés szervezése, koordinálásaGMP-előírásoknak megfelelő munkavégzés betartása és betartatásatermeléshez kapcsolódó dokumentációs feladatok elvégzésevezetése alá tartozó csapat munkájának szervezése, munkaidő beosztás írásatermelési terv alapján a feladatok határidőre történő teljesítésetársosztályokkal kapcsolattartásrészvétel validálási, kvalifikálási folyamatok tervezésében, kivitelezésébenfelmerülő műszaki problémák elhárításának koordinálása Miért jó a csapatunk tagjának lenni?mindennap azon dolgozunk, hogy megóvjuk az állatokatvidám és jókedvű csapat vár tégedolyan tudásra tehetsz szert, ami egyedülálló Magyarországonha nincs tapasztalatod, mi betanítunk, folyamatosan képzünkhosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágbanaz ebédidő a munkaidő részeTeljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük eléves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján, valamint éves béremelésre is számíthatszkiemelkedő, éves min. bruttó 900.000 HUF feletti Cafeteria keretösszeget biztosítunkműszakpótlékot biztosítunk a bruttó alapbér mellé, amely 30-60% között mozog.Családodat iskolakezdési támogatással segítjükfejlődési és tanulási lehetőséget nyújtunk egy multinacionális vállalatnálhelyi éttermünkben reggeli és ebéd vár, kedvezményes áron, nagy választékkalaz egészségedet ingyenes sportolási lehetőségekkel támogatjukha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen, őrzött területen biztosítjuk számodraamennyiben vidékről járnál be, támogatjuk a bejárástéletkortól függetlenül minimum 25 nap alapszabadságot biztosítunkJelentkezz, amennyiben…biomérnök, vegyészmérnök, élelmiszermérnök vagy egyéb releváns végzettséggel rendelkezelprecíz, megbízható munkavégzés jellemezváltozó munkarend vállalása nem okoz számodra gondotjó kommunikációs és problémamegoldó képesség, valamint rendszerszemlélet jellemezfelhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezeltárgyalóképes angol nyelvtudás Előnyt jelent:
1-2 éves gyógyszeriparban, aszeptikus munkavégzésben szerzett tapasztalatreleváns szabályok, eljárások ismeretevezetői készségek