Termelés Tervező

Mada - hús kft. - Nagykálló
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Heti gyártástervek készítése a vevői igények és a gyártási időszak sajátosságainak elemzésével.Napi gyártási igények, kihozatali adatok nyomon követése.Folyamatos termelés elősegítése a helyes tervezéssel.Folyamatos készletfigyelés az érintett raktárakban.Hatékonysági számítások elvégzése, jelentések, riportok készítése.Készletgazdálkodási feladatok.Kapcsolattartás a termelési területtel, a kereskedelemmel és az egyéb funkcionális szervezetekkel.A lassan mozgó készletek fagyos készlet, készítmény figyelemmel kísérése.Részt vesz a heti tervezési értekezleten, és kiemeli a mennyiségek eltéréseit, javaslatot tesz a problémák kezelésére.Ha fontos Önnek a stabil céges háttér..Ha fontos Önnek, hogy egy fiatalos, lendületes csapat tagja legyen..Ha szereti az érdekes, pörgős munkát..Ha vannak karrier ambíciói..,Akkor itt a helye köztünk!Ne habozzon, jelentkezzen a meghirdetett termelés tervező pozíciónkra!Felsőfokú végzettség;
1-3 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat;
Önálló, felelősségteljesmunkavégzés és stratégiai gondolkodás;
Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
Jó problémamegoldó képesség;
Erős felhasználói szintűExcel ismeret;
Termelési folyamatok, vállalatirányítási rendszerek ismerete.Hasonló területen szerzett tapasztalat.Nagykálló közeli lakóhelyangol, vagy szlovák, vagy román nyelvtudásHúsipari alapismeretek