Folyamatmérnök

Protecta kft - Budapest
új ajánlat (02/07/2024)

munkaköri leírás

Új termékek és gyártási technológiák bevezetésének támogatása, minősítéseinek előkészítése, végrehajtása, Szereléshez szükséges eszközök, gépek, rendszerekfejlesztése /beszerzésének koordinálása, Technológiai- és ellenőrzési utasítások, egyéb gyártási dokumentációkkészítése, karbantartása, Gyártási folyamatok elemzése, értékelése, Hatékonyság / kapacitás növelési tervek kidolgozása eszköz, layout, KAN-BAN kidolgozása, Áttelepítések tervezése, koordinálása, Belső és külső auditok támogatása, Gyártás során felmerülő hibák, problémák analízise, javítóintézkedések bevezetése, Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal. Villamosmérnöki és/vagy mechatronikai és/vagy gépészmérnöki végzettség, Ipari termelés-támogatás és/vagy műszaki területen szakmai tapasztalat, Stabil felhasználói szintű számítógépes ismeretekExcel, MS Office, Felelősségteljes, önállóés kreatív munkavégzés, Megbízható, precíz, proaktív és dinamikus, kiválószervezőkészség, Jókommunikációs készségés hatékonyegyüttműködés, Középszintű angol nyelvtudás. Versenyképes juttatási csomag, Biztos munkahely, Kellemes munkakörülmények. Elektronikai gyártásterületén szerzett tapasztalat, LEAN ismeretek, Ismer tervezői programokat pl. Solid Edge, Minőségbiztosítási rendszerismerettel rendelkezik, Vállalatirányítási rendszer ismerete.