Folyamatmérnök

Humanfield kft - Pest
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Folyamatmérnök (16-2905)
Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok
Gyártási folyamatok optimalizálása, minőségének biztosítása,
Automatizált gyártógépek működésének támogatása,
Géppark kapacitás és műveleti tervek készítése,
Kollégák mindennapi munkájának koordinálása,
Oktatási anyagok naprakészen tartása,
Beszállítói ajánlatok kiértékelése és kiválasztása.
Elvárások
Műszaki szakirányú felsőfokú végzettség,
Folyékony angol nyelvtudás,
Gyártási környezetben szerzett mérnöki tapasztalat.
Amit kínálunk
Magas színvonalú, világszinten elismert gyártási minőség,
Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
Széleskörű juttatási csomag,
Európai cégkultúra,
Izgalmas, nemzetközi projektek,
Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési és előrelépési lehetőség,
Rugalmas munkaidő,
Angol és német nyelvfejlesztési lehetőség,
Innovatív környezet.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
A munkavégzés helye
Pest vármegye