Folyamatmérnök

Hays hungary kft. - Nógrád Megye
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Az új céged
Folyamatmérnök pozíció nyitott jól ismert nemzetközi, autóipari gyártással foglalkozó partnerünk csapatában Nógrád megyében.
Az új pozíciód
Területhez tartozó gépek és folyamatok felügyelete
Gyártási hibák elhárítása
Folyamatfejlesztési projektek kivitelezése és indítása
Új termék bevezetésekben való részvétel
Tárosztályokkal a szükséges dokumentációk elkészítése
Mire van szükséged a sikerhez
Műszaki diploma
Aktív angol nyelvtudás, minimum középszinten
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Mire számíthatsz partnerünktől
A vállalat az autóipari piac folyamatosan bővülő, stabil és meghatározó szereplője. Partnerünk versenyképes juttatási csomag mellett, kiemelkedő fejlődési lehetőséget, valamint kifejezetten izgalmas projekteket kínál a leendő kollégák számára.
Mit kell tenned most
Amennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattints a ‘jelentkezem’ gombra és küld el nekünk frissített angol önéletrajzod.