Folyamatmérnök

Nematech kft. - Budapest
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Gyártás automatizálásának kifejlesztése és megvalósítása. A fejlesztésekhez szükséges gépekre, szerszámokraárajánlatok kéréseAz automatizáláshoz szükséges berendezések dokumentáltságának biztosításaEgyüttműködés a gyártó részlegekkelÜzleti utazások KínábaStabil, hosszútávú munkalehetőségBérezés megegyezés szerintCafeteria havi 30. 000 Ft SZÉP kártyáraTávolsági bérlet térítés 100%-banAzonnali munkába állási lehetőségGépész-, villamos-, mechatronikai- vagy folyamatmérnöki végzettségTárgyalóképes kínai nyelvismeretKözépfokú magyar és angol nyelvismeretAutomatizálásban szerzett minimum 1-3 év tapasztalatKreatív, jó problémamegoldó készségÖnálló és csapatban való munkavégzésKiváló kommunikációs képességInformatikai eszközök magabiztos alkalmazásaB kategóriás jogosítványAutóiparban szerzett tapasztalat