Folyamatmérnök

Mitsubishi chemical group - Pest Megye
új ajánlat (02/07/2024)

munkaköri leírás

Új termékek és folyamatok bevezetése és elindítása. Az új folyamatok és termékek érkezhetnek az anyavállalattól és vevőtől, mint termék transzfer vagy új termék. Továbbá a munkakör kiterjed a technikai, mérnöki támogatásra a gyártás felé. Illetve a gyártási folyamatok optimizálására, problémák megoldására. Ami a feladatok közé tartozik:
Felelős a termék bevezetésének teljes folyamatáért egészen a jóváhagyásig.Felelős, hogy a folyamatok változásai követve legyenek a Co-maker rendszerben.Feldolgozási paraméterek meghatározása ciklusidők, normaidők, stb..A feldolgozási paraméterek folyamatos felülvizsgálata a hatékonyság növelés érdekében.A gyártási folyamatokban előforduló hibák elemzése és jobbítása.Szerszámpróbák megszervezése és lebonyolítása.Termelés támogatása.A termelés tervezővel együttműködve segíti a tervek megvalósulását. A meglévő gyártási folyamatok hatékonyságának folyamatos növelése. Illetve az új folyamatok optimális indítása.A munkakör az új szerszám megérkezésétől kezdődik és a próbákon és beállításokon át a folyamat optimalizálásáig tart.Versenyképes fizetés + SZÉP Kártya juttatásFIX karácsonyi jutalom fél havi fizetésBejárás támogatásCéges busz Csepel Szent Imre tér, Csepel HÉV Végállomás és Dömsöd, Kiskunlacháza, Majosháza, Ráckeve, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Szigethalom, Szigetszentmiklós településekenHosszú távú, stabil munkalehetőségEmberközpontú vezetőség, családias hangulatKiemelkedő munkabiztonság és környezetGyümölcsnapok, uszoda bérlet, kávéKarácsonyi vacsoraFejlődési, előre lépési lehetőségMűanyagipari mérnök oklevél, vagy annak megfelelő tapasztalatStressz-tűrő képességAdminisztrációs készségMagabiztosságJó szociális érzék