Termeléstervező

Melon hr technology kft. - Veszprém
új ajánlat (02/07/2024)

munkaköri leírás

Veszprémi telephelyre hosszú távú együttműködési céllal termeléstervező-t keresünk!
Feladatok
A beérkező vevői ajánlatkérések alapján a műszaki osztállyal közreműködve ellenőrzi a termékek gyárthatóságát,
A beérkező vevői igények alapján gyártási terv összeállítása,
A gyártási terv alapján kiadja a gyártási utasításokat,
Az aktuális vevői rendelések ismeretében, a vevői kapcsolattartókkal közösen összeállítják a heti kiszállítási tervet,
Összeállítja az üzemek heti gyártási programját a rendelkezésre álló gép, szerszám és dolgozói létszám figyelembevételével,
Napi gyártási adatok elemzése, problémák feltárása, üzem bejárása,
Folyamatos kapcsolattartás a gyártás és az értékesítés között,
A MES termelésirányító rendszer keresztül kibocsátja a gyártáshoz szükséges utalványokat, figyelembe véve a rendelkezésre álló készletet,
Gondoskodik a kibocsátott utalványok karbantartásáról, a teljesítések figyeléséről és végül az utalvány lezárásáról,
SAP tervezési paramétereinek kezelése,
Új termékek bevezetésében való aktív részvétel,
Meglévő folyamatokban történő változások támogatása,
Hatékonysági számítások elvégzése, jelentések, riportok készítése.
Elvárások
MES termelésirányító rendszer, és SAP vállalatirányítási rendszer ismerete, magabiztos használata,
Erős felhasználói szintű Excel ismeret,
Folyamatszemlélet,
Önálló, felelősségteljes munkavégzés és stratégiai gondolkodás,
Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
Jó problémamegoldó képesség.
Előnyök
Felsőfokú műszaki végzettség,
Termelés tervezői tapasztalat,
Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban.
Amit ajánlunk
Folyamatos fejlődési lehetőség,
Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség,
Bejelentett munkaviszony.
Munkavégzés helye
Magyarország, 8200 Veszprém, Veszprém, Csererdei út 36.