Termeléstervező

Work force kft. - Debrecen
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk egyedi gyártású termékek előállításával foglalkozik, ezért a feladatok mindig változatosak.
Kis- és nagyalkatrészek, komplett szerelt egységek, valamint a hegesztett szerkezetek elkészítését végzik különböző iparágak részére. Szeretnél a kreatív ötleteiddel egy támogató csapat tagjaként hozzájárulni a céges sikerekhez? Ha releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel és magabiztos, kommunikációképes az angol nyelvtudásod, akkor itt a lehetőség, csatlakozz hozzájuk mint,
Feladatok
A termelési kapacitás tervezése, aktualizálása és nyomonkövetése
Társterületekkel való kapcsolattartás (a termelési tervek elkészítéséhez és megvalósuláshoz szükséges információk, feltételek egyeztetése)
Az érintett területek feladatainak terv szerinti összehangolása a vevői igényekhez igazodva (határidők betartása)
A belső gyártási folyamatok felügyelete
A vonatkozó mutatószámok figyelemmel kísérése, szükség esetén javító intézkedések előkészítése, a folyamatok javításában való aktív közreműködés
A termelési kapacitáshoz kapcsolódó, ill. egyéb termelési jelentések készítése a termelési vezető részére
Egyéb információk
Munkaidő:
H-P:
7:
30-16:
00 vagy 8:
00-16:
30
Munkavégzés helye:
Debrecen