Termeléstervező

Rauch hungária kft. - Budapest
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Optimális gyártási folyamat megtervezése több gyártósorrarészletes termelési terv készítése a vevői igények és a gyártást befolyásoló tényezők kapacitás, gyártási műveletek sorrendje, ideje, raktárkészlet, alap- és segédanyagok beszerzése, stb. alapjána gyártáshoz szükséges erőforrások meghatározása, optimalizálása, és ellenőrzése a minél hatékonyabb termelés és a határidők betartása érdekébengyártási ütemtervek megvalósulásának nyomon követése, eltérések, változások kezelése, terv módosításgyártási információk elemzése a gyártás hatékonyságának növelése érdekébenoptimalizálási lehetőségek keresésegyártással kapcsolatos riportok készítésekészletgazdálkodás nem helyben gyártott termékekre vonatkozóanszoros együttműködés az érintett társosztályokkala kiszámíthatóság és a stabilitás az egyik legfontosabb alapértékünkösszetartó és sikeres csapathoz csatlakozhatszkomplex feladat vár, melyben sokat lehet tanulniheti 1 nap home office-t tudunk biztosítaninálunk az alapbéren kívül cafetéria, egészségbiztosítás és teljesítménytől függő éves bónusz várfelsőfokú gazdasági végzettséged vantermeléstervezésben szerzett tapasztalattal rendelkezel 1-3 évmagabiztosan használod az MS Office eszközöket, magas szintű az Excel tudásodgyakorlatod van vállalatirányítási rendszer használatábanismersz termeléstervező rendszert/rendszereketmagabiztos, tárgyalóképes az angol nyelvtudásodfolyamat- és rendszerszemléletű vagykiemelkedő elemző képességgel rendelkezeljó szervező és problémamegoldó készséged vanjó kommunikációs és tárgyalási készséggel rendelkezelrugalmasság, magas fokú együttműködési készség jellemezproaktív vagy, gondolkodásod megoldásorientáltfontos számodra a precizitás, és a határidők betartásafelsőfokú logisztikai végzettséged vanFMCG területen szereztél termeléstervezői tapasztalatotaz SAP rendszert felhasználói szinten ismeredSAP Production modullal dolgoztál már