Telefonos Ügyfélkapcsolati Munkatárs

Nexus hungary kft. - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Számítógépes Telefonos Szoftverrel történő ügyfélmegkeresésAlapvető számítógépes tudást igénylő rendszer használatNapi szintű kapcsolattartás közvetlen felettesselNapi és heti szintű riportok elkészítéseMeetingeken való részvételKépzéseken való részvételPotenciális ügyfelek felkeresése Egészségügyi biztosítás, Gyermekjövő -, Nyugdíjbiztosítás a fő profil, amelyhez a megfelelő szakmai képzéseket biztosítjuk. Európai színvonalú alapfizetést valamint karrierutatBejelentett alkalmazotti jogviszony nettó 350 000 Ft AlapbérBónusz rendszer, melynek skálája nettó 35 000 Ft és nettó 200 000 Ft között mozog havontaEgyéni célkiírások, melyek teljesítése esetén extra bónusz érhető el a havi bónusz rendszeren felülElőrelépési lehetőség, mely az alapfizetés emelkedését is jelenti természetesen Szabad hétvégék, A+ Irodaház, étteremmel, büfével, mélygarázzsal, korlátlan kávéval, irodai székmasszázzsalElsősorban 8 órás munkavállalókat keresünkLegyen kiváló a kommunikációs, kifejezőkézséged1-2 éves tapasztalat telemarketing vagy telefonos értékesítés területénRendelkezzél legalább középfokú végzettséggelFelhasználói szinten kezeled az MS Office-tHatározott, céltudatos hozzáállásÜgyfélorientált szemléletNyitott, megbízható jellemDiploma előnyt jelent3 évnél több telemarketinges vagy telefonos értékesítői tapasztalat