Technológus

Platt 2003 kft - Felsőtárkány
új ajánlat (25/04/2024)

munkaköri leírás

Árajánlatok készítése árajánlatkérések iktatása, megvalósíthatóság vizsgálata, alapanyagárak bekérése, kalkulációk készítése,Új termékek technológiai feldolgozása:
rajzdokumentáció készítése, gyártási technológia meghatározása, anyagszükségletek meghatározása,Gyártás támogatása:
készülékek tervezése, együttműködve az üzemekkel, üzemekben folyó gyártás műszaki felügyeleteVáltozásközlések feldolgozása, menedzselése,Vállalatirányítási rendszerben történő munkavégzés,Részvétel fejlesztési, gyártás-optimalizálási projektekben hegesztőrobot fejlesztésÚjonnan létesített, automata raktárrendszerrel támogatott gyártóüzem fejlesztésében való részvétel.Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos munkahelyVersenyképes bérezésÉv végi bónuszBéren kívüli juttatások nettó 28.000,- Ft összegű SZÉP kártya próbaidő utánBejárási támogatás 21,- Ft/km vagy bérlet 86%-aIngyenes kávé, fagylalt- és gyümölcsnapok, vitamin biztosításaKépernyő előtti munkavégzéshez szemüveg támogatásCéges telefonCéges programok, rendezvényekDolgozói jutalmazási rendszerekFiatal, lendületes jó csapatOlyan cégnél sajátíthatod el a szakma rejtelmeit, amely fejlett vállalatirányítási rendszerrel dolgozikTovábbi képzéseken vehetsz résztElsősorban gépészmérnöki végzettség gépgyártástechnológia- vagy logisztikai szakirány előny vagy középfokú végzettség termelésben szerzett releváns tapasztalat esetén3D rajzprogram ismereteExcel ismeretRendszerszemléletAngol v. német nyelv ismeret

Jelentkezzen most a következőre:
Technológus