Szirupgyártó Technológus

Trenkwalder magyarország - Dunaharaszti
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Szirupgyártó technológus
Leírás
Szeretnél részese lenni a sikersztorinak? Csatlakozz a világ egyik vezető üdítőital gyártással és forgalmazással foglalkozó cégéhez!
Feladatok
A szirup elkészítése megfelelő minőségben és mennyiségben (nehéz fizikai munka- 20-30 kg.)
A feladathoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
Berendezések tisztán tartása, mérések végzése
Eseti karbantartási feladatok elvégzése
Elvárások
Szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség vagy érettségi
Élelmiszeripari/vegyipari/vízkezelési/műszaki végzettség/tapasztalat
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Folyamatos (12 órás) műszakrend vállalása
Műszaki affinitás jellemez és szívesen tanulsz új dolgokat
Fizikai erőnlét
Amit kínálunk
Hosszú távú, biztos munkahely egy nemzetközi cégnél
Széleskörű juttatási csomag:
alapbér, műszakpótlék, bónusz, vállalható túlórák, cafeteria
Budapesti ingyenes céges buszjáratok, vidékről utazási támogatás
Rendszeresen szervezett programok:
Családi Nap, csapatépítők
Magánorvosi ellátás
Munkavégzés helye
Dunaharaszti