Szirupgyártó Technológus

Trenkwalder kft - Dunaharaszti
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A szirup elkészítése megfelelő minőségben és mennyiségben (nehéz fizikai munka- 20-30 kg.)
A feladathoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
Berendezések tisztán tartása, mérések végzése
Eseti karbantartási feladatok elvégzése
Elvárások / Requirements
Szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség vagy érettségi
Élelmiszeripari/vegyipari/vízkezelési/műszaki végzettség/tapasztalat
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Folyamatos (12 órás) műszakrend vállalása
Műszaki affinitás jellemez és szívesen tanulsz új dolgokat
Fizikai erőnlét
Amit nyújtunk / Benefits
Hosszú távú, biztos munkahely egy nemzetközi cégnél
Széleskörű juttatási csomag:
alapbér, műszakpótlék, bónusz, vállalható túlórák, cafeteria
Budapesti ingyenes céges buszjáratok, vidékről utazási támogatás
Rendszeresen szervezett programok:
Családi Nap, csapatépítők
Magánorvosi ellátás
Munkavégzés helye:
Dunaharaszti
Munkarend:
12 órás folyamatos műszak (6:
00 – 18:
00/18:
00 – 6:
00) 3 napos váltásban