Technológus Mérnök (Somogy Régió)

Mol nyrt. - Nagykanizsa
30+ napja (30/04/2024)

munkaköri leírás

A MOL Magyarország vállalatcsoport egy integrált olaj-, gáz- és petrolkémiai csoport, mely négy országban van jelen, székhelye Budapest, és közel 8000 főt foglalkoztat. Upstream és Downstream tevékenységet folytat. A MOL Magyarország, mint zászlóshajó szervezet a nemzetközi MOL Group tagja, mely az egyik legnagyobb vállalat Közép-Kelet Európában.

Az Upstream HU, Kutatás Termelés MOL Somogy Régió MOL szervezetéhez keresünk

Technológus mérnök
Munkakörbe

Olyan szakembert, akinek a feladata a technológiai területen a felügyelete alá tartozó kutak, technológiák, objektumok szén-hidrogén ipari létesítmények, berendezések, beüzemelése, kezelése, üzemvitelük felügyelete, karbantartása és a termelési program végrehajtásához szükséges terepi műveletek elvégzése.

Munkavégzés helye:
Nagykanizsa - Somogy Régió telephelyei (Sávoly, Babócsa, Csombárd)

Pozíciód fókusza:
A MOL Magyarország KT Termelés MOL Somogy Régió irányítása alá tartozó komplex felszíni létesítmények biztonságos, hosszú távon fenntartható és optimális üzemeltetésének szakmai, mérnöki támogatása, ehhez fejlesztési, döntési javaslatok megfogalmazása és döntéselőkészítő anyagok kidolgozása. A megfelelő gyakorlati idő eltelte és a szükséges szakmai tapasztalatok megszerzése után a Somogy Régió Felelős műszaki vezető teendőinek ellátása.

A csapat részeként feladatod lesz:
Javaslatok az egyes technológiák működésének optimalizálására, a technológiák összehangolt, hatékony működésére. Elemzések végzése az optimális technológiai folyamatok és rendszerek kialakítása érdekében. Új, vagy rekonstruálandó felszíni létesítmények feladatainak meghatározása, műszaki tartalom kialakítása. Javaslattétel a fenntartható működés biztosításához szükséges CAPEX feladatokban.
Együttműködés a felszíni technológiát érintő karbantartási, beruházási programok, projektek generálásában. Tenderdokumentációk, kiviteli tervek zsűrizésében és azok megvalósításának szakmai felügyeletében. Szakmai ismeretek, tapasztalatok megosztása, szakmai iránymutatás biztosítása és figyelemmel kísérése a hazai és nemzetközi szénhidrogén ipari fejlesztések terén.
Szakmai támogatás a Régióvezető részére a biztonságos munkavégzés szabályainak betartásában, javaslatok a beavatkozó intézkedések tekintetében. A vonatkozó jogszabályok és belső szabályzatok betartásának ellenőrzése, kiemelt figyelemmel a vállalat működését meghatározó átfogó szabályzatokra:
Etikai és Üzleti, Magatartási Kódex, összeférhetetlenségi, EBK- és adatvédelmi szabályok.
Képviselet a belső és külső ellenőrzések, hatósági szemlék, auditok során. Koordináció szervezése, az ehhez szükséges adatok és dokumentációk összegyűjtésében.
Közreműködés a termelési területre vonatkozó üzleti terv összeállításában és a teljesítés folyamatos nyomon követésében a KPI-ok teljesítése érdekében. (EBK, naturáliák, működési költség, rendelkezésre állás, tervezett és nem tervezett termeléskiesés, minőség )
Közreműködés a PSM rendszer működtetéséből adódó feladatokban és a szemlélet minél hatékonyabb támogatása a Régió területén.

Amit tőled várunk:
Felsőfokú olaj, vagy gázipari szakirányú iskolai végzettség
Releváns 5-10 éves szakmai tapasztalat végzettségi szinttől függően
Kommunikációs készségek (prezentáció, tárgyalástechnika, írásbeli kommunikáció)
Projekt menedzsment, üzleti és stratégia alkotás, üzleti tervezés
Angol nyelvismeret, tárgyalóképes beszédkészség
Hatósági elvárások, szabályok ismerete
Érvényes „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély

Előnyként értékeljük:
CH kutak üzemeltetésében, karbantartásában szerzett tapasztalat
CH gyűjtő és előkészítő technológiák üzemeltetése során szerzett szakmai tapasztalat
Kompresszorok, nyomástartó edények üzemeltetésében szerzett tapasztalat
Folyamatirányítási rendszerek működtetésében szerzett tapasztalat

Amit neked nyújtunk:

Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag, 13. havi fizetéssel
Évi bruttó 800.000 Ft Cafeteria
Stabil munkahely, hosszútávú karrierlehetőségek
Komplex, kihívást jelentő munka egy profi csapat tagjaként
Szakmai és egyéb képzések biztosítása
Élet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alatt
Egészségbiztosítás:
Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést.
Nagyfokú önállóság
Lakhatási támogatás

Szükséges kompetenciák:
Önálló és csapatban történő felelős munkavégzés
Stressztűrő képesség, nagy munkabírás, kitartás
Megoldásorientált gondolkodás
Agilitás, konstruktív együttműködés, csapatszellem
Rugalmasság