Cnc Programozó Technológus

Szikametró 89 kft. - Csömör
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

CNC PROGRAMOZÓ TECHNOLÓGUS KOLLÉGÁT KERESÜNKCsömörön működő forgácsoló műhelyünkbe keresünk CNC programozó technológus kollégát.Munkarend:
Hétfőtől péntekig 7:
00-15:
30 1 műszakFeladatok:
Kis és közepes szériás alkatrészek gyártásához technológiák kidolgozása és programok elkészítése Fanuc vezérlésű eszterga és marógépekre.Gyártás tervezésébenés ütemezésében való részvételKorábban megírt programok felülvizsgálata, optimalizálásaGyártás során felmerülő problémák megoldása, kollégák műszaki támogatásaÁrajánlatok előkészítésében való részvétel.Juttatás:
Havi fizetés bruttó 850.000 Ft-tól, FELFELÉ NYITOTT szakmai tudástól függően teljesen bejelentveCafeteria évi nettó 450.000 Ft SzépkártyáraÜzemanyag költségtérítés 30Ft/km, vagy bérlet helyi + BKVÉv végi jutalom, a havi fizetés körülbelül 60-70%-a13. havi fizetés minden kollégánakMunkaruhaTúlóra lehetőség nem kötelező, hétköznap +50%/óra, szombat +100%/óraFejlődési, képzési lehetőségekNyáron hűtött, télen fűtött a műhelyCsaládias légkörRendezett környezetMinimum 4 éves szakmai tapasztalat szükségesFanuc vezérlés és CAD/CAM ismerete EDGECAM-et használunkLegalább technológusi végzettség, műszaki felsőfokú végzettség előnyPontos, precíz, igényes munkavégzésHagyományos és CNC forgácsolási technológia ismerete,Egyedi gyártásban szerzett szakmai tapasztalatAngol nyelvtudás