Cnc Marós Öttengelyes Megmunkáló Központra

Gravitás-2000 kft. - Budapest
30+ napja (13/05/2024)

munkaköri leírás

Egyedi és kis sorozatban gyártott alkatrészek gyártásaMegmunkálóközpont beállítása, szerszámozása/készülékezése, karbantartásaElvégzett munkák adminisztrálása vállalatirányítási rendszerbenSorozatban gyártott alkatrészek technológia fejlesztése a technológusok segítségévelAzonnali munkakezdésKépzettségtől és gyakorlattól függő bérezésSzakmai fejlődési és előre lépési lehetőség a sokféle feladatmegoldásnak köszönhetőenVáltozatos anyagok megmunkálásaHavi nettó 50. 000 Ft bónusz lehetőség, próbaidő alatt isTiszta, kulturált munkakörnyezet és szociális helységekKorszerű géppark, emellett fontos a munkahelyi levegő tisztaságaStabil vállalati háttérAz üzem közvetlenül a 3-as metró Forgács /Fáy utcai megállójánál, BKV-val jólmegközelíthető helyenIngyenes parkolási lehetőség telephelyünkönMunkába járás támogatásDMG DMF 260 megmunkálóközpont, Heidenhain vezérlések ismerete szükséges!CNC marógépeken szerzett gépbeállítói és programozói tapasztalatÖnálló, precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képességMérőeszközök és mérési módszerek ismereteTöbb műszakos munkarend