Technológus

Kaiser food kft. - Szolnok
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Technológiai folyamatok betartásának ellenőrzése a termelés során. Anyagnormák rögzítése és aktualizálása. Gyártási veszteségek minimalizálása, hibák elemzése, javaslat kidolgozása. Termékek érlelésének rendszeres felügyeletea szükséges paraméterek ellenőrzésével. Termékfejlesztésben történő részvétel, termékminta gyártási folyamatának felügyelete, kiértékelése, dokumentumok vezetése, címkék, csomagolóanyagok ellenőrzése. Aktív részvétel a vállalaton belüli és külső auditokra történő felkészülésben és az audit folyamatában. Együttműködés a kereskedelmi részleggel termékfejlesztéssel kapcsolatban. Együttműködés a termékek árképzése során. Rendszeres és ad hoc kimutatások készítése. Nemzetközi háttérrel rendelkező vállalati környezetHavi bónuszMunkába járás költségtérítéseSZÉP kártyaMedicover egészségügyi szolgáltatások igénybevételének lehetőségeSzakmai konferenciákon történő részvételFejlődési lehetőség, szakmai tapasztalatszerzésÁltalános munkarendRendelkezz élelmiszermérnöki végzettséggelIsmerd a HACCP, IFS, BRC, minőségügyi rendszereketMagabiztosan használd az MS Office programokatFontos, hogy elkötelezett legyél, munkádat az önállóság, precizitás és megbízhatóság jellemezzeRendelkezz kiváló kommunikáció- és problémamegoldó készséggelHasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Jelentkezzen most a következőre:
Technológus