Szolgáltatás Menedzser

Invitech ict services kft. - Budapest
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Az Invitech ICT Services Kft., amely egyedülálló tapasztalattal rendelkezik a telekommunikáció, az IT-, az adatközponti és felhőszolgáltatások területén, Szolgáltatásmenedzser munkatársat keres budapesti X. kerületi munkavégzéssel. Ezek lesznek a feladataidIT/Telco és kapcsolódó IT/Telco szolgáltatások folyamatos menedzsmentjének biztosításaSzolgáltatási megállapodások teljesülésének felügyeleteRendszeres és eseti jelentések készítése a szolgáltatási színvonal minőségérőlKöltségmenedzsment funkció biztosításaEszkaláció menedzsment, kivételkezelés biztosításaSzolgáltatásszintű folyamatok és szervezeti szabályzatok kidolgozásában való aktív részvételKapcsolattartás az ügyféllel, ügyféligények felmérése és koordinálásaPre-sales és tanácsadói feladatok ellátása, kereskedelmi csapat támogatásaSzerződések és követelményspecifikációk megalkotásában részvételFejlesztési javaslatok kidolgozása és utókövetéseKiemelkedő béren kívüli juttatások Cafeteria, csoportos élet-és balesetbiztosításBónuszlehetőségHome Office, rugalmas munkavégzésEgészségbiztosítási csomagSzakmai képzéseken, oktatásokon való részvétel lehetőségeSzéleskörű munkavállalói kedvezményekKorszerű nagyvállalati technológiai környezetSzakmailag felkészült, összetartó, támogató csapatVállalati csapatépítő programokFelsőfokú szakirányú végzettség és/vagy IT és telco szolgáltatás támogatási és/vagy üzemeltetési tapasztalat, ezen a területen szerzett releváns szakmai múltAktív és magabiztos angol nyelvtudásÁtlagon felüli kommunikációs és érdekérvényesítő képességSzolgáltatási szemléletű és ügyfélorientált gondolkodásmódProaktív, problémamegoldó személyiségFolyamatos fejlődési és fejlesztési szemléletKiemelkedő elemzőkészségÖnálló munkavégzésPontosság, precizitásITIL és/vagy projekt menedzsment vizsgák, minősítésekSecurity termékekkel/szolgáltatásokkal kapcsolatos tapasztalatTicketing rendszerek ismerete