Digitális Üzletfejlesztési Menedzser - Befektetési Szolgáltatások Fókusszal

Cib bank zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A Retail divízió kiemelt nemzetközi digitalizációs projektjében dolgozhatsz, aktív kapcsolatod lesz a milánói és torinói központtal és a társ leánybankokkal egyaránt.End-to-end folyamatokban, ahol végig tudod követni a digitális fejlesztések útját a prototípus tervezéstől a végső kialakításig.Új banki folyamatok digitalizálásában, bankcsoport szinten nemzetközi partnerekkel, technológiai fejlesztőkkel való szoros kapcsolattartásban.A technológiai és üzleti fejlesztések megvalósításának tervezésében, tesztelésében, a felmerülő hibák IT oldali követésében.Riporting feladatokban.Projektmenedzseri és társterületeken átívelő feladatokban:
high level road map, task list készítése, üzleti és technikai típusú meetingek szervezése.Egy nemzetközi bankcsoport exponenciálisan fejlődő területéhez csatlakozhatsz.A munkatársaiddal minden problémára megoldást találtok majd, hiszen a támogató közösség nálunk alap.Számunkra fontos a szakmai fejlődésed, ezért széleskörű képzés palettát nyújtunk minden munkavállalónak.Online és személyes programokkal színesítjük a hétköznapokat.Szeretnél tisztában lenni a pénzügyi világ legújabb trendjeivel és részt vennél ezek bevezetésében is.Banki és értékpapír üzleti szintű ismerete a fő szakmai érdeklődési köröd.Ismered az értékpapír számlavezető rendszert, Clavis rendszer ismerete előny jelent.Digitális területen, befektetési szolgáltatásokkal szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel.Szereted a kihívásokat, a pénzügyi digitalizációra és a mobil kommunikációra együtt, mint üzleti értékként tekintesz, vonzanak a technikai részletek és technológiai megoldások.IT és rendszer szintű szemlélet jellemez.Proaktív vagy és hiszel a valódi csapatmunkában.Szívesen gondolkodsz abban, hogyan lehet valamit jobban csinálni akár az adott folyamatban, akár egy új technológia bevezetésében.Aktívan tudod használni az angolt szóban és írásban is.