Szolgáltatás Menedzser

4ig nyrt. - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

A szerződött szolgáltatások és szolgáltatási szintek teljesítésének felügyelete, betartatása.
Havi teljesítésigazolás, számla, SLA kimutatás, illetve egyéb szerződött riportok összeállítása, értékelése, egyéb dokumentáció
A szolgáltatás érintő problémák feltárása, annak megoldására való javaslattétel és a szolgáltatások fejlesztése
Az üzemeltetés képviselete az ügyfeleknél folyó projektekben
Új szolgáltatások átvétele, bevezetése
Szolgáltatási termékek fejlesztésében való részvétel
Szolgáltatási ajánlatok műszaki tartalmának elkészítése, a kereskedelmi üzletágakkal való együttműködés
Műszaki projektkoordináció és projektekben való részvétel
Komplex megoldási koncepciók fejlesztése és átlátásaMagyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt
Fejlődési- és karrierlehetőséget biztosítunk, akár új területek megismerésével is
Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked
Változatos feladatokon keresztül betekintést nyerhetsz a kkv-k, a multinacionális cégek és az államigazgatás világába is
Magyarország egyetlen DELL Enterprise szervizeként biztosítjuk a megfelelő technikai eszközöket a mindennapi munkavégzésedhez
Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésbenFelsőfokú végzettség, informatikai/műszaki végzettség
IT üzemeltetésben szerzett tapasztalat
Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
Projektvezetési és szolgáltatásnyújtási/fejlesztési módszertani ismeretek
Kiváló kommunikációs és prezentációs képesség
Problémamegoldó megközelítés, együttműködésre törekvés
Aktív angol nyelvismeret
B kategóriás jogosítványKözlekedés technológiai ismeretek / tapasztalat