It Devops Engineer

Thyssenkrupp components technology hungary kft. - Budapest
30+ napja (15/05/2024)

munkaköri leírás

Multinacionális cégünk számára készített belső felhasználású alkalmazások fejlesztése / testreszabásaAlkalmazás-menedzseri feladatok, szolgáltatás folyamatosság biztosításaAutomata tesztelésHibaelhárításban való részvételSzoros együttműködés a rendszerek üzleti elemzőivel, kulcsfelhasználókkal, külső támogatóivalBuild, package, release &
deployment menedzsment tapasztalatAlkalmazás környezetek tervezése és management-je dev, test, staging, prodProjekt igények önálló koordinálásaFelhasználói, adminisztrátori, támogatói, tesztelői útmutatók készítése, felülvizsgálataSpecifikáció készítésCI/CD pipeline-ok üzemeltetése és management-je Dinamikusan növekvő vállalatunknál megismerkedhetsz az autóipar legújabb kihívásaival és a világ vezető autógyártóival dolgozhatsz együtt.Tudj meg többet rólunk és csatlakozz hozzánk!Címünk:
Thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.1117 Budapest, Budafoki út 56/CFelsőfokú vagy középfok feletti más IT releváns végzettség2-5 év releváns területen szerzett tapasztalatPHP illetve más programozási nyelvben szerzett tapasztalatObjektív orientált programozási ismeretekAdatbázis rendszerek ismereteAlkalmazási üzemeltetési tapasztalatITIL folyamatok ismereteWebes technológiák ismereteWindows és/vagy Linux rendszergazdai ismeretekRelease management lebonyolításában szerzett tapasztalatAktív középfokú angol nyelvtudásElőny:
Monitorozó rendszerek ismereteAgilis és hagyományos projekt menedzsment ismeretekNémet nyelvtudásSzemélyiség:
Határozottság, önálló munkavégzés„Can-do"
hozzállásFelelősségvállalás, problémamegoldó képességFejlődési, tanulási képesség és hajlandóság