Szolgáltatástervezési És Üzletfejlesztési Vezető

Digitális kormányzati fejlesztés és projektmenedzsment korlátolt felelősségű társaság - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A Társaság által megvalósítandó, EU-s finanszírozású, digitalizációs tartalmú projektekben összefogja és képviseli a projektek szakmai megrendelőinek elvárásait a projektek teljes életciklusa folyamán.Biztosítja a projektek szakmai megvalósítását, ennek érdekében részt vesz a projekt előkészítésében, stratégiai célú tervezésében, erőforrás-, ütem-, és HR- tervének elkészítésében, valamint gondoskodik a projektek ezek mentén történő végrehajtásáról, nyomon követéséről.A projektek szakmai megvalósítása során megfogalmazza az informatikai fejlesztésekhez kapcsolódó üzleti igényeket, jóváhagyja a fejlesztéseket.Kialakítja a Társaság szolgáltatási portfólióját.A meglévő szolgáltatások mentén bővíti a Társaság szolgáltatási portfólióját.Részvétel a Társaság stratégiai irányvonalainak meghatározásában.Részvétel a Társaság éves közbeszerzési tervének összeállításában, a projektekhez kapcsolódó közbeszerzési eljárás előkészítésében, beszerzés tárgyának és mennyiségének meghatározásában, a becsült érték számításban, gondoskodik a műszaki leírások, illetve a céges szinten alkalmazandó sablonok elkészítéséről és használatáról.Részvétel a közbeszerzési eljárásokban elsősorban szakmai BB tagként, feladatához tartozik a teljesítések vizsgálata, igazolása.Kialakítja a Társaság egységes szolgáltatástervezési folyamatait, követelményeit és módszertanát, gondoskodik ezek betartásáról.Közreműködik a munkáltató szabályzatainak kidolgozásában és működtetésében, a szolgáltatástervezési iroda feladatainak meghatározásában és működési szabályzatának elkészítésében, betartásában.A hozzá tartozó munkavállalók tekintetében feladata a kiválasztási folyamat ellátása, delegálás, feladatok és jövőkép meghatározása, coaching, mentoring, értékelés.Adhoc és rendszeres adatszolgáltatások, összefoglalók, beszámolók készítése a felsővezetés számára.A hatáskörébe tartozó feladatok megvalósítása során kapcsolatot tart az érintett ügyfelekkel, külsős partnerekkel és a Társaság szerződött vállalkozóival.AGORA HUB irodaház nyújtotta 21. századi inspiráló munkakörnyezet;
Rugalmas, hibrid munkavégzési lehetőség;
Versenyképes jövedelem;
SZÉP kártya juttatás;
Munkavégzéshez szükségesIT eszközök.Elvárt végzettség:
Felsőfokú végzettség elsősorban gazdasági/jogi területen.Elvárt szakmai tapasztalat:
5+ év menedzseri tapasztalat;
Szolgáltatástervezési módszertanok ismerete;
Üzletfejlesztésben szerzett 5+ év tapasztalat;
EU-s kiemelt projektek megvalósításában szerzett legalább 5+ éves tapasztalat;
IT technológiák és módszertanok legalább alapszintű ismerete;
Általános ismeret az államigazgatás működéséről, szereplőiről;
Magas szintű office felhasználói ismeretek.Elvárt kompetencia:
Analitikus gondolkodásmód;
Komplex folyamatok és rendszerek átlátása;
Teherbírás, precízség, pontosság;
Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
Kiváló problémamegoldó képesség;
Proaktivitás.IT projektek megvalósításában szerzett tapasztalat;
Közigazgatási fejlesztési programok, irányok ismerete;
Hazai KKV szektor ismerete;
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
Tervezési alkalmazások ismerete, pl. MIRO, FIGMA, DrowIO stb. ismerete.