Szoftverfejlesztő (C, C++)

Beck and partners kft. - Győr-Moson-Sopron Megye
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

Feladatok:
Új szoftverfunkciók fejlesztése és tervezése
Szoftverhibák felkutatása és javítása a rendszer folyamatos működéséért
Ügyfél specifikációk elemzése és szoftver specifikációk kidolgozása
Modul- és integrációs tesztek végrehajtása
Szoftverfejlesztéssel kapcsolatos dokumentáció elkészítése és karbantartása
Felhasználási esetek kidolgozása és modellezése a fejlesztő csapattal együttműködve
Elvárások:
Felsőfokú végzettség (főként IT, közlekedési mérnök vagy villamosmérnök területen)
Legalább 3 év szoftverfejlesztői tapasztalat
Tapasztalat objektumorientált programozásban (elsősorban C, C++, C#, Objective-C vagy Object Pascal)
Use case elkészítésében való jártasság
Ismeretek hagyományos és/vagy agilis fejlesztési módszertanok terén
Hajlandóság procedurális, erősen típusos nyelvek használatára
Szoftverminőség biztosítási eszközök, verziókezelő és hibakezelő rendszerek ismerete
Szisztematikus megközelítés a tesztesetek írásánál, átfogó problémaanalízis
Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
Előnyök:
Vasúti ismeretek, tapasztalat biztosító- és jelzőberendezések terén
CHILL vagy PASCAL programozási nyelven szerzett tapasztalat
Checkstyle, GCov szoftverminőség biztosítási eszközök ismerete
ClearCase verziókezelő és JIRA hibakezelő rendszerben szerzett jártasság
Német nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
Tapasztalati szinthez igazodó bérezés
13. havi fizetés
Cafeteria (bruttó 800.000 Ft/év SZÉP kártya)
Egészségügyi biztosítás
Munkavégzéshez szükséges eszközök
Stabil, megbízható vállalati háttér
Nemzetközi környezet
Munkavégzés helye és ideje:
Győr (a győri vasútállomás és autóbusz állomás közelében)
Hétfőtől péntekig, rugalmas munkarendben (heti 40 óra)
Home office lehetőség (betanulás után, 50%-ban)
Légy részese a közlekedésbiztonság fejlesztésének! Pályázatod a "
gombra kattintva tudod elküldeni!